Розпочато роботу над закупівельною документацією проекту із залученням міжнародного експерта
28.01.2017

З 23 по 28 січня 2017 року з робочим візитом приїхав міжнародний короткостроковий експерт з управління коштами та закупівлями Клаус Мітмен з метою роботи над розробленням та вдосконаленням документації та процесів закупівель в рамках проекту.

Після погодження Звіту проекту за вступний період Міністерством екології та природних ресурсів, а разом з тим і робочого плану проекту включно з бюджетом на перший рік, була розпочата робота над підготовкою закупівельних процесів. Клаус Мітмен разом з фахівцем з фінансів і закупівель проекту, Соломією Стефанишин, працювали над пакетом документів для здійснення першочергових заходів із закупівель, зокрема над шаблонами запитів цінових пропозицій. Окрім цього, було розроблено процедури для доповнення Посібника з управління Проектом, та оновлено проект плану закупівель з розробкою дорожньої карти для негайної реалізації заходів, пов’язаних із закупівлями.

Також дуже важливим є залучення до проекту незалежного спостерігача, який би здійснював нагляд за закупівлями в рамках проекту. На даний момент відбувається пошук такої організації. Згідно з планами, перші закупівлі будуть оголошені в першій половині 2017 року.

Довідка

Проект «Підтримка природоохоронних територій в Україні» має на меті підвищення ефективності управління природоохоронних територій та збереження їхніх екологічних цінностей. Проект фінансується німецьким банком KfW, Міністерством екології та природних ресурсів України відповідає за загальне впровадження проекту. Проект реалізовується міжнародним консорціумом, який складається з Дунайсько-Карпатської програми Всесвітнього фонду природи в Україні, Українського товариства охорони птахів, Франкфуртського зоологічного товариства та німецької консалтингової компанії AHT GROUP AG, яка очолює команду. Розмір виділеного гранту на проект 14 млн. євро на 6 років. Проект охоплює 8 природоохоронних територій в Україні.

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.