Підрозділ впровадження
 • Міхаель Бромбахер
  Керівник проекту, уповноважений представник АГТ ГРУП АГ
  Міхаель отримав освіту геоеколога у Потсдамському університеті (Німеччина), є кваліфікованим проектним менеджером з більш ніж 15 років професійного досвіду у природоохоронному секторі (здебільшого у Німеччині, Україні, Білорусії та Центральній Азії). Був делегований на цю посаду і у AHT Group AG Франкфуртським Зоологічним Товариством (член консорціуму виконавців проекту), де очолює Департамент Європейських Програм. «Маю честь і радість керувати командою проекту і робити все можливе, щоб робота кожного експерта вела нас до збереження цінних природоохоронних територій».
 • Олег Дудкін
  Заступник керівника проекту
  Кандидат біологічних наук, більше 30 років роботи у галузі збереження біологічного різноманіття (менеджер більше ніж 100 міжнародних природоохоронних проектів на території України). Відповідальний за підтримку міжнародного керівника Консультанта з технічного, адміністративного та фінансового управління проектом. Переконаний, що тривала незбалансованість функціональних зв’язків в системі «Людина-Природа» незворотньо призведе до зникнення людини як біологічного виду.
 • Богдан Проць
  Фахівець з природоохоронних питань
  Богдан отримав ступінь к. б. н. в Інституті екології Карпат та магістра з Біології у Львівському національному університеті ім. І. Франка, є старшим науковим співробітником. Лауреат престижної Міжнародної премії у сфері охорони природи - Whitley Award Winner 2007. Близько 30 років працює у природоохоронній сфері та здійснює наукові дослідження в Україні та інших країнах Європи та Азії. Богдан також є координатором Всесвітнього фонду природи WWF (член консорціуму виконавців проекту) в Україні. У проекті відповідає за природоохоронну роботу.
  «Україна найбагатша в Європі на праліси, та пов'язаних із ними різноманіття біоти, але ми ризикуємо все це втратити. Цей проект цінний тим, що допомагає не допустити або хоча б зменшити такі втрати».
 • Соломія Стефанишин
  Фахівець із фінансового управління та закупівель
  Соломія отримала ступінь магістра з політології Канзаського державного університету та магістра з міжнародних економічних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка. Має більш ніж 13 років професійного досвіду у сфері управління міжнародними проектами (UNIDO, UNECE/WHO, ICPDR), менеджменті ЗЕД та фінансовому менеджменті як ГО так і приватного бізнес сектору. «Сьогодні охорона навколишнього середовища неможлива без необхідного фінансового та технічного забезпечення. Саме тому дуже важливо гарантувати найефективніше засвоєння коштів».
 • Христина Мисак
  Фахівець з комунікацій
  Магістр Екологічної Економіки Едінбурзького університету (Великобританія) з 5-річним досвідом роботи у сфері PR та комунікацій (проекти з ОЕСР, ЄБРР, Євро-2012 тощо), екологічна активістка. Відповідає за висвітлення проекту та комунікацію з цільовими аудиторіями. «Як з людьми, так і з природою необхідно налагодити ефективну комунікацію задля сталої і взаємовигідної співпраці»
 • Ірина Дутчак
  Бухгалтер проекту
  Фахівець з 15-річним досвідом науково-практичної діяльності у сфері бухгалтерського обліку, к.е.н., доцент. Відповідає за дотримання принципів обліку в оформленні робочої документації проекту. «Облік як універсальна система, дозволяє забезпечити гармонізацію економічних, екологічних та соціальних інтересів у роботі господарюючих суб’єктів в умовах сталого розвитку».
 • Тарас Ямелинець
  Фахівець з природоохоронних питань та ГІС
  Кандидат географічних наук, доцент. Має більш ніж 18 років професійного досвіду у природоохоронній сфері та менеджменті міжнародних проектів (UNESCO, TACIS, INTERREG, ENI CBC). Основним науковим напрямком є прикладне застосування ГІС в екології та природоохоронній галузі. Є членом Всесвітнього фонду природи WWF (член консорціуму виконавців проекту) в Україні. У проекті відповідає за природоохоронну роботу та ГІС.
  «Найбільше ціную та поважаю відданих природоохоронній справі працівників парків і заповідників, з якими вже багато років співпрацюю в різних проектах. Знаю, що завдяки цьому проекту та нашим об’єднаним зусиллям, ми здійснимо вагомий внесок у збереження цінних екосистем Карпат та покращимо природоохоронну справу України».
Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.