Підрозділ впровадження
-
Міхаель БромбахерКерівник проекту, уповноважений представник АГТ ГРУП АГМіхаель отримав освіту геоеколога у Потсдамському університеті (Німеччина), є кваліфікованим проектним менеджером з більш ніж 15 років професійного досвіду у природоохоронному секторі (здебільшого у Німеччині, Україні, Білорусії та Центральній Азії). Був делегований на цю посаду і у AHT Group AG Франкфуртським Зоологічним Товариством (член консорціуму виконавців проекту), де очолює Департамент Європейських Програм. «Маю честь і радість керувати командою проекту і робити все можливе, щоб робота кожного експерта вела нас до збереження цінних природоохоронних територій».
-
Богдан ПроцьФахівець з природоохоронних питаньБогдан отримав ступінь к. б. н. в Інституті екології Карпат та магістра з Біології у Львівському національному університеті ім. І. Франка, є старшим науковим співробітником. Лауреат престижної Міжнародної премії у сфері охорони природи - Whitley Award Winner 2007. Близько 30 років працює у природоохоронній сфері та здійснює наукові дослідження в Україні та інших країнах Європи та Азії. Богдан також є координатором Всесвітнього фонду природи WWF (член консорціуму виконавців проекту) в Україні. У проекті відповідає за природоохоронну роботу.
«Україна найбагатша в Європі на праліси, та пов'язаних із ними різноманіття біоти, але ми ризикуємо все це втратити. Цей проект цінний тим, що допомагає не допустити або хоча б зменшити такі втрати». -
Соломія СтефанишинФахівець із фінансового управління та закупівельСоломія отримала ступінь магістра з політології Канзаського державного університету та магістра з міжнародних економічних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка. Має більш ніж 13 років професійного досвіду у сфері управління міжнародними проектами (UNIDO, UNECE/WHO, ICPDR), менеджменті ЗЕД та фінансовому менеджменті як ГО так і приватного бізнес сектору. «Сьогодні охорона навколишнього середовища неможлива без необхідного фінансового та технічного забезпечення. Саме тому дуже важливо гарантувати найефективніше засвоєння коштів».
-
Христина МисакФахівець з комунікаційМагістр Екологічної Економіки Едінбурзького університету (Великобританія) з 5-річним досвідом роботи у сфері PR та комунікацій (проекти з ОЕСР, ЄБРР, Євро-2012 тощо), екологічна активістка. Відповідає за висвітлення проекту та комунікацію з цільовими аудиторіями. «Як з людьми, так і з природою необхідно налагодити ефективну комунікацію задля сталої і взаємовигідної співпраці»
-
Ірина ДутчакБухгалтер проектуФахівець з 15-річним досвідом науково-практичної діяльності у сфері бухгалтерського обліку, к.е.н., доцент. Відповідає за дотримання принципів обліку в оформленні робочої документації проекту. «Облік як універсальна система, дозволяє забезпечити гармонізацію економічних, екологічних та соціальних інтересів у роботі господарюючих суб’єктів в умовах сталого розвитку».
-
Тарас ЯмелинецьФахівець з природоохоронних питань та ГІСКандидат географічних наук, доцент. Має більш ніж 18 років професійного досвіду у природоохоронній сфері та менеджменті міжнародних проектів (UNESCO, TACIS, INTERREG, ENI CBC). Основним науковим напрямком є прикладне застосування ГІС в екології та природоохоронній галузі. Є членом Всесвітнього фонду природи WWF (член консорціуму виконавців проекту) в Україні. У проекті відповідає за природоохоронну роботу та ГІС.
«Найбільше ціную та поважаю відданих природоохоронній справі працівників парків і заповідників, з якими вже багато років співпрацюю в різних проектах. Знаю, що завдяки цьому проекту та нашим об’єднаним зусиллям, ми здійснимо вагомий внесок у збереження цінних екосистем Карпат та покращимо природоохоронну справу України». -
Марія ГалайкоАсистент проектуАспірант кафедри геоморфології та палеогеографії Львівського Національного Університету імені Івана Франка. Науковим напрямком дослідження є геоморфодинаміка.
"Наша планета є унікальним творінням, подарована нам для безпечного та гармонійного життя. Ми повинні плекати її красу та неповторність. Розумне ставлення до природи дасть нашим нащадкам сильне та впевнене майбутнє. Мати місію підтримувати та охороняти природу є найбільшим достоїнством, яке ми можемо віддати як велику подяку нашій материнській землі".