Парки та заповідники отримали комп’ютерне обладнання
21.10.2021

Наявність сучасних, надійних та високоякісних комп’ютерів та супутніх аксесуарів є основною передумовою для адміністрацій природно-заповідних територій (ПТ) для забезпечення ефективної управлінської та природоохоронної роботи. Однак, всім вісьмом цільовим ПТ проекту не вистачає сучасного та оновленого комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, а також сучасного додаткового обладнання, такого як принтери, сканери тощо.

Крім того, виникли особливі проблеми з координацією та комунікаційною роботою через пандемію CoVID-19. Оскільки особисті зустрічі та конференції стали суворо обмеженими або навіть неможливими, цільові ПТ та Міндовкілля інтенсивно використовують відеоконференції для проведення важливих дискусій із широким колом зацікавлених сторін та партнерів. Така тенденція, швидше за все, триватиме і після закінчення пандемії.

Проект SNPA спрямований на модернізацію комп’ютерного апаратного та програмного обладнання для восьми цільових ПТ та надання високоякісного обладнання для восьми цільових ПТ та Міндовкілля для проведення відеоконференцій у їхніх великих конференц-залах.

Саме тому, було закуплено ноутбуки, монітори, принтери, плотери та іншу техніку та передано вісьмом цільовим установам. З таким забезпеченням робота парків стане ефективнішою, особливо зважаючи на карантинні обмеження і необхідність переходу значної частини комунікації в онлайн.

Працівники проєкту допомогли підключити техніку, встановили необхідне програмне забезпечення. Також було проведено навчання з фотографії.

 

 

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.