Перші кроки до реконструкції будівель та постів рейнджерів у природоохоронних об’єктах Проекту
01.09.2017

Декілька днів тому завершився перший візит Яна Хюльсемана до чотирьох з восьми цільових природоохоронних територій проекту “Підтримка природно-заповідних територій в Україні”. Ян Хюльсеманн – досвідчений архітектор, який протягом 10 років працював у Карпатах. Він має досвід роботи для природоохоронних територій та нещодавно завершив будівництво деяких туристичних об’єктів у румунських Карпатах. Його основний досвід полягає у використанні екологічно та енергоефективних будівельних матеріалів та технологій.

 

Метою проекту є встановлення нових стандартів у цьому відношенні. Після обговорення потреб та планів з персоналом парку, було проведено перші вимірювання та намальовані ескізи для підготовки пропозицій щодо реконструкції будівель або будівництва нових. Проект буде тісно співпрацювати з українським архітектором для підготовки необхідних офіційних дизайнерських проектів. Все це є необхідним для підготовки технічного завдання тендеру по виконанню таких робіт.

 

Ян Хюльсеманн та члени команди реалізації проекту відвідали Карпатський біосферний заповідник, Природний заповідник «Горгани», Національний природний парк «Синевир», а також Яворівський національний природний парк. Метою проекту є, зокрема, реконструкція будівель для рейнджерів, вчених та адміністративного персоналу всіх парків, в яких працює проект. Дотримуючись високих екологічних стандартів, ремонт повинен бути економічно ефективним та призвести до зниження витрат на енергію/обслуговування адміністрацій парків, а також для покращення умов праці для персоналу.

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.