Перший автомобіль був переданий Карпатському біосферному заповіднику
25.05.2018

Перший автомобіль, закуплений в рамках проекту “Підтримка природно-заповідних територій в Україні”, було вручено Карпатському біосферному заповіднику 23 травня у Києві. Заплановано закупити 39 повнопривідних автомобілів для восьми цільових територій проекту.

Після тривалого початкового періоду проекту Кредитної Установи для Відбудови (KfW) “Підтримка природно-заповідних територій в Україні”, перша машина була передана одній з восьми цільових територій проекту 23 травня 2018 р. у Києві. Процедура передачі була проведена в рамках святкування 15-річчя Карпатської конвенції. Автомобіль Renault Duster 4WD був переданий адміністрації Карпатського біосферного заповідника, в якому знаходяться великі масиви старовікових та первісних лісів, багато з яких належать до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Територія заповідника сягає 53 000 га та поділяється на кілька кластерів, надійний та недорогий в утриманні транспорт необхідний адміністрації резерву для роботи на такій великій площі. У часі, коли бюджетування природно-заповідних територій в Україні обмежується заробітною платою та витратами на базові правоохоронні заходи, така допомога є надзвичайно потрібною. В даний час для працівників охорони природно-заповідних територій чи адміністративного персоналу доступне лише застаріле обладнання, іноді вони використовують власні автомобілі в роботі.

Символічний ключ був директору Карпатського біосферного заповідника Миколі Рибаку. Вручення першого автомобіля стало початком великих закупівель для цільових природно-заповідних територій проекту. Як частина проекту KfW передбачена закупівля 39 повнопривідних автомобілів для всіх восьми цільових парків з метою покращення природоохоронної діяльності.

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.