Розпочала роботу гаряча лінія проекту від Transparency International Ukraine
13.07.2018

З метою забезпечення прозорості реалізації проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» розпочала роботу гаряча лінія, на яку прийматимуться зауваження щодо впровадження проекту. Усі звернення будуть опрацьовані незалежним юристом антикорупційної міжнародної організації Transparency International Ukraine (TI-U).

Одним з основних принципів реалізації проекту є відкритість та прозорість. Для забезпечення цього принципу до співпраці залучено організацію Transparency International Ukraine (TI-U), яка здійснює незалежний нагляд за проведенням тендерів в рамках проекту, а також розглядає звернення щодо юридичних аспектів втілення проекту. Звернення можна залишити на сайті проекту на сторінці «Конфіденційна гаряча лінія Transparency International Ukraine». Повідомлення можуть бути надіслані анонімно або із зазначенням особистих даних.
З якими питаннями можна звертатися на гарячу лінію:

  • Шахрайство і корупція пов’язані з підготовкою та проведенням закупівель;
  • Юридичні аспекти реалізації проекту.

Які питання не будуть розглядатися:

  • Скарги та образи особистого характеру на членів команди;
  • Спроба лобіювання власних інтересів;
  • Інші питання, які не стосуються юридичної сфери проекту.

Відповіді на звернення публікуватимуться на сайті проекту у розділі «Всі звернення» (зайти на цей розділ можна через кнопку «Конфіденційна гаряча лінія», внизу сторінки перейти на «Переглянути усі звернення»). У разі, якщо було вказано контактну електронну пошту, відповідь буде також надіслана на неї.

Звернення повинні бути підкріплені доказами. Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.
Якщо у Вас виникло загальне питання (не юридичного характеру) щодо реалізації проекту – будь ласка, надішліть його фахівцю з комунікацій проекту mysak@snpa.in.ua.

Фото: https://freerangestock.com

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.