Розроблено цифровий архів документації  пілотних територій та об’єктів ПЗФ та його метадані
19.10.2021

В рамках реалізації першого етапу проєкту “ГІС та ІТ-послуги для розвитку Кадастрової системи заповідних територій в Україні” розроблено цифровий архів документації  пілотних територій та об’єктів природно-заповідного фонду (ПЗФ) та його метадані. Архів та метадані передано Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів.

Архів охоплює 115 пілотних територій ПЗФ, має обсяг 7.4 Гб та містить 970 документів, серед яких Рішення про створення, Положення про об’єкти, Охоронні зобов’язання, Проєкти створення, картографічні матеріали та інші документи.

Дякуємо фахівцям, які допомагають у зборі вихідних матеріалів та перевірці результатів:

  • Дмитро Томенчук (заступник начальника відділу регулювання природокористування та розвитку заповідної справи, Департамент екології та природних ресурсів, Закарпатська ОДА)
  • Тетяна Михайличенко (заступник начальника управління-начальник відділу, Департамент захисту довкілля та природокористування, Харківська ОДА)
  • Юрій Тюх (заступник директора з наукової роботи, НПП Синевир)
  • Ігор Росоха (НПП Синевир)
  • Юрій Беркела (начальник відділу науково-дослідної роботи та міжнародної співпраці, Карпатський біосферний заповідник)
  • Василь Покиньчереда (заступник начальника відділу науково-дослідної роботи та міжнародної співпраці, Карпатський біосферний заповідник)

Роботи зі збору документації та підготовки впорядкованого цифрового архіву для інших територій та об’єктів ПЗФ тривають.

В рамках проєкту до шару ПЗФ на Публічній кадастровій карті (ПКК) додаються межі відсутніх та уточнюються межі наявних об’єктів. Якщо у вас є картографічні або інші допоміжні матеріали для об’єктів ПЗФ, які відсутні або некоректно відображені у шарі ПЗФ на ПКК, – скористайтесь будь ласка формою зворотного зв’язку https://tinyurl.com/pzf-pkk

 

 

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.