В рамках проекту закуплять 658 комплектів уніформи
25.03.2021

19 березня у Львові відбулося засідання тендерного комітету по закупівлі уніформи для працівників служби охорони цільових природно-заповідних територій проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».

Комфортна та стійка до погодних умов уніформа важлива для здійснення природоохоронних заходів працівниками парків. Також для ефективного патрулювання важливо візуально відрізнити працівників, що охороняють територію.

В рамках тендеру закуплять 658 комплектів уніформи: зимового і літнього одягу, взуття, рюкзаки, головні убори, рюкзаки тощо. Під час засідання відбувалося оцінювання технічної частини трьох учасників тендеру: якість матеріалів та пошиття, дизайн та зручність у носінні.

До тендерного комітету увійшли декілька директорів цільових установ проекту, представники Міндовкілля та проекту SNPA. Також був запрошений зовнішній експерт з пошиття одягу. За процесом оцінювання спостерігали представники цільових установ та компаній, що подалися на тендер.

Оцінювання відбувалося згідно з нормами бальної системи процедур KfW. За дотриманням процедур тендеру спостерігав незалежний експерт Transparency International – Ukraine.
Фінальний етап – порівняння фінансових пропозицій.

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.