Відбулося перше засідання Дорадчого комітету проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні»
29.10.2018

23 жовтня у Рахові пройшла перша зустріч членів Дорадчого комітету проекту, до складу якого увійшли народні депутати, науковці, експерти природоохоронної сфери та представники громадських організацій.

Основною метою діяльності комітету є надання експертної, інформаційної та консультативної підтримки та сприяння координації спільних дій учасників Проекту в ході його розробки та впровадження. Окрім того, у повноваження комітету входить моніторинг прогресу реалізації проекту, надання рекомендацій щодо його впровадження та сприяння у поширенні інформації про проект.

Під час першого засідання члени комітету детальніше ознайомилися з метою та цілями проекту, з результати діяльності та подальшими планами. Учасники зустрічі наголосили на важливості збереження біологічного різноманіття природно-заповідних територій та покращення управління ними. Особливу увагу було приділено вирішенню проблемних питань місцевих громад та просвітницькій складовій проекту.

Засідання Дорадчого комітету повинні відбуватися не рідше ніж 2 рази на рік, у разі необхідності може проводитися позачергове засідання (згідно з положення про Дорадчий комітет проекту).

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.