Вісім карпатських парків та заповідників отримали 23 мотоцикли для охорони
30.07.2021

28 липня у Львові до Всесвітнього дня рейнджера вісьмом нацпаркам та заповідникам Карпатського регіону було передано мотоцикли Honda XR150. Транспорт закуплений за кошти німецького уряду в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».

Це перша партія з 23 позашляхових кросових мотоциклів з об’ємом двигуна 149 см3, а на початку наступного року запланована передача ще 48 потужніших одиниць. Мотоцикли допоможуть посилити загальну роботу служби держохорони природно-заповідного фонду України в умовах бездоріжжя та покращити доступ до віддалених місць.

1452 працівники охороняють природно-заповідні території у підпорядкуванні Міндовкілля. Вони щоденно ризикують власним життям задля збереження неймовірної природи. Цього року вони провели 3273 рейди та виявили 362 порушення природоохоронного законодавства.

Міндовкілля за фінансової підтримки уряду Німеччини працює над покращенням роботи служби держохорони. Цього року через проєкт “Підтримка природно-заповідних територій в Україні” для восьми Карпатських національних парків та заповідників було закуплено 31 пікап.

Незабаром службі охорони восьми карпатських установ буде передано 658 комплектів уніформи. Також їх навчають інструментарію SMART для збору даних патрулювання. Паралельно Міндовкілля з експертами шукає можливість підвищити заробітну плату та посилити захист на державному рівні кожного працівника служби державної охорони природно-заповідного фонду.

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.