Оголошено початкові першочергові заходи проекту
06.07.2017

Комплексний підготовчий період Проекту було успішно завершено протягом першого року його функціонування. Діяльність, пов’язана з реєстрацією проекту та командою впровадження, набором головного персоналу, розробкою необхідних правил та документів завершена, і зараз проект вступив у фазу його активної реалізації. Впровадження цього проекту відповідає суворим правилам та рекомендаціям, що були надані донором, урядом Німеччини через німецьку Кредитну установу для відбудови KfW.

Етап реалізації проекту розпочався з оголошення початкових першочергових заходів, згідно з якими будуть здійснюватися початкові закупівлі необхідних товарів та послуг для цільових природоохоронних територій. Паралельно, команда проекту працює над великими тендерами по придбанню автомобілів, мотоциклів та іншого обладнання для цільових парків.

“Ми досягли важливого етапу проекту, зараз він повністю функціонує, і найближчим часом ми зможемо передавати перші інвестиції в цільові парки та надавати переваги системі природно-заповідних територій в Україні”, – підкреслив керівник проекту Майкл Бромбахер.

На цьому етапі Міністерство екології та природних ресурсів (MEПР) та Кредитна установа для відбудови (KfW) затвердили 5 першочергових заходів, які нещодавно були оголошені на веб-сайті проекту:

  1. Поставка одного повнопривідного позашляховика з середнім кліренсом та низьким споживанням пального для Карпатського біосферного заповідника.
  2. Надання послуг з підготовки та проведення ювілейної конференції, присвяченої 20-ій річниці створення природного заповідника «Горгани».
  3. Розробка корпоративного дизайну природоохоронних територій в Україні.
  4. Навчання двох українських державних службовців (МЕПР) та двох працівників природно-заповідних територій в Академії Європейських парків (2017).
  5. Надання послуг для виконання робіт з проектування буріння артезіанської свердловини і водозабірного пристрою на території природного заповідника «Горгани».

Додаткові першочергові заходи та тендери будуть оголошуватися регулярно, будь ласка, слідкуйте за оновленнями: http://snpa.in.ua/english-tendery/.

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.