Перший етап у реалізації компоненту по розвитку спроможностей працівників цільових ПТ проекту
28.12.2018

В рамках проекту “Підтримка природно-заповідних територій в Україні” з 11 по 14 грудня 2018 року відбувся перший модуль тренінгу “Методика і практика навчання та розвитку спроможностей для працівників й тренерів установ природно заповідного фонду України” в рамках реалізації блоку проекту по розвитку спроможностей.

До участі у тренінгу було запрошено по три представники з восьми цільових територій проекту. Впродовж тренінгу учасники ознайомились із загальними принципами навчання дорослих з методами формальної, неформальної та інформальної освіти та ролі тренерів. А також з методикою здійснення оцінки рівня навчання\розвитку спроможностей цільових груп в установах природно-заповідного фонду. Під час тренінгу проводились інтерактивні вправи, роботи в малих групах після чого учасники представляли свої автопрезентації.

За результатами роботи під час навчання представники цільових ПТ отримали домашнє завдання з проведення аналізу потреб у навчанні своїх команд, що стане базою для майбутньої навчальної програми.
Другий модуль тренінгу планується на 2019 рік лютого місяця.

Фото надано ЗУРЦ.

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.