Природно-заповідні території будуть представлені на міжнародній виставці «ТурЕкспо 2019»
04.10.2019

Розвиток рекреаційного та туристичного потенціалу природно-заповідних територій (ПТ) є одним з ключових напрямків діяльності проекту. Саме тому проектом буде підтримано представлення ПТ на 20-ій міжнародній виставці «ТурЕКСПО», яка проходитиме з 30 жовтня до 1 листопада у Львові. На стенді відвідувачі зможуть ознайомитися з діяльністю ПТ, отримати інформацію щодо потенційної співпраці та можливостей туризму.

Окрім стенду на виставці, в рамках заходу буде організовано панельну дискусію «Екотуризм в національних природних парках України», під час якої будуть обговорені питання співпраці з бізнесом, залучення додаткових коштів, розвитку інфраструктури, інклюзивності, брендингу та інші. Ознайомитися з програмою дискусії та зареєструватися на неї можете за цим посиланням: http://tiny.cc/z8kxdz.

В останній день роботи виставки буде організована екскурсія у Яворівський національний природний парк для обговорення питання розвитку туризму у практичній площині.

Представлення ПТ у міжнародній туристичній виставці сприятиме:

– налагодженню співпраці з зацікавленими сторонами (туристичними фірмами, клубами і спільнотами, навчальними закладами туристичного і дотичного профілю, туристами);
– збільшенню туристичних потоків, а відповідно і зростання надходжень до ПТ;
– приверненню більшої уваги до питань ПТ;
– обміну досвідом та знаннями між ПТ та іншими партнерами;
– підвищенню рівня поінформованості щодо діяльності ПТ;
– зростанню позитивного сприйняття ПТ серед різних цільових аудиторій – місцевих і районних рад, об’єднаних територіальних громад, туристів, представників туристичного бізнесу тощо.

Представлення ПТ на виставці реалізовується Міністерством енергетики та захисту довкілля України за сприяння проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні». Партнерами виступають Greenways Ukraine та Tour Expo 2019.

Довідка
«ТурЕКСПО» є найбільшою у Західній Україні, збирає національних та іноземних представників туристичних організацій, керівників закладів розміщення та інших гравців туристичного ринку. Основною метою виставки є активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.