Цільові установи проєкту отримали перші автівки
02.06.2021

28 травня у Мукачеві вісьмом природно-заповідним установам Карпатського регіону було передано десять повнопривідних автомобілів в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що фінансується урядом Німеччини через Банк розвитку «Кредитна установа для відбудови» (KfW).

В багатьох випадках працівники установ користуються приватними автомобілями або долають великі відстані пішки. Це знижує ефективність та результативність роботи.

Перша партія автівок сприятиме збільшенню ефективності роботи науковців, еко-освітян та іншого адмінперсоналу. Незабаром в рамках проєкту буде передано ще 31 автомобіль типу пікап та закуплено уніформу для працівників служби державної охорони цільових природно-заповідних територій.

Участь у події взяли:
– Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Олександр Краснолуцький [онлайн]
– Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини, Анка Фельдгузен [онлайн]
– Голова Закарпатської обласної ради, Олексій Петров
– Голова Мукачівської державної районної адміністрації, Едгар Токар
– Директор Департаменту природно-заповідного фонду Міндовкілля, Едуард Арустамян
– Керівник проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», Міхаель Бромбахер
– Директор Карпатського національного природного парку (НПП), Верховинського НПП, Вижницького НПП, Яворівського НПП, Ужанського НПП, НПП «Синевир», природного заповідника «Горгани» та Карпатського біосферного заповідника

В рамках проєкту також передбачено закупівлю уніформи для працівників служби держохорони цільових природно-заповідних установ, розроблення планів організації територій, будівництво та реконструкція основних будівель, створення бази даних кадастру природно-заповідного фонду, робота з місцевими мешканцями, розвиток екотуризму тощо.

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.