Відновлено закупівлі у рамках проекту
31.08.2020

Після тривалої паузи у зв’язку з реорганізацією колишнього Міністерства екології та природних ресурсів України, що призвела до створення нового Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, проект «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» відновив свою діяльність.

З призначенням відповідальних заступників Міністра за проект від Міндовкілля, стало можливим продовження надання технічної підтримки цільовим заповідним територіям.

Минулого тижня у приміщенні Міндовкілля відбулася зустріч між членами команди консультантів проекту та представниками Міндовкілля. Під час зустрічі заступникам Міністра було представлено членів консультативної команди проекту, загальний огляд проекту з досягнутими результатами та планами на найближчі місяці.

До кінця року заплановано забезпечити цільові території проекту довгоочікуваною формою для працівників охорони, закупити автомобілі та мотоцикли для патрульних. Для цих закупівель повинні проводитись тендери згідно з розпорядженням німецького донора – Міністерства економічного співробітництва та розвитку.

Розпочато реалізацію тендеру на розробку веб-сайтів та інших комунікаційних продуктів для цільових територій проекту проекту.

Ваше повідомлення відправлено. Повідомлення не відправлено.
Спробуйте ще раз.